PODPORUJEME

Podnikatel roku Podnikatel roku

Video ukázka

Jako partner nejprestižnější světové soutěže podnikatelů, Podnikatel roku, podporujeme výjimečné osobnosti na poli podnikání. Fotografie 1Fotografie 2Fotografie 3Fotografie 4Fotografie 5.

TOP 25 ŽEN ČESKÉHO BYZNYSU TOP 25 ŽEN ČESKÉHO BYZNYSU

Žebříček nejvýznamnějších žen českého byznysu sestavují HN a IHNED.cz na základě nominací čtenářů a odborné poroty. Cílem žebříčku je ocenění a zviditelnění žen, které jako podnikatelky či manažerky dosáhly ve svých společnostech úspěchu a jejichž působení významně přesahuje hranice společností, ve kterých pracují. Fotografie 1Fotografie 2.

NADAČNÍ FOND DOBRÝ ANDĚL

NADAČNÍ FOND DOBRÝ ANDĚL

Cílem Systému DOBRÝ ANDĚL je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc. Tímto způsobem umožníme a pomůžeme navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně. Certifikát Dobrý andělRozhovor se Štěpánem Lacinou.

NADACE LEONTINKA

NADACE LEONTINKA

Nadace LEONTINKA pomáhá zrakově postiženým dětem. Jejím posláním je umožnit těmto dětem integraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit.

DEJME DĚTEM ŠANCI

DEJME DĚTEM ŠANCI

DEJME DĚTEM ŠANCI nabízí komplexní pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů zejména v posledních letech jejich pobytu v dětském domově, při jeho opouštění a v začátcích jejich samostatného života. Předávání daruCertifikát dárce.

KAPKA NADĚJE

KAPKA NADĚJE

Nadační fond KAPKA NADĚJE byl založen s cílem trvale a kontinuálně podporovat Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol v oblastech pomoci při zlepšení diagnostických postupů a léčebných metod, pomoci v oblasti psychosociální péče, pomoci při financování výstavby a přístrojového vybavení nové transplantační jednotky, podpory vědeckých aktivit a podpory regionálních nemocnic.

NADACE VIA

NADACE VIA

NADACE VIA je soukromá nezávislá česká nadace, která vznikla v roce 1997, aby navázala na činnost české pobočky americké nadace The Foundation for a Civil Society. Nadace VIA pomáhá rozvíjet komunitní život českých měst a obcí, posiluje neziskové organizace, investuje do jejich profesionálního rozvoje a pomáhá obnovovat zpřetrhané tradice filantropie v České republice.

KANOISTI Z SK ZBRASLAV

KANOISTI Z SK ZBRASLAV

Podporujeme nejen nadace, ale i mladé nadané kanoisty z SK Zbraslav. Fotografie 1, Fotografie 2, Fotografie 3.

© 2013, by Accredio. All rights reserved.