Máte zájem o konzultaci: +420 257 532 567

Pondělí až pátek: 9.00 až 16:00

PRIVATE ASSET MANAGEMENT

Accredio nepracuje s univerzálním investičním řešením, jakým bývají například investiční fondy. Naše investiční strategie jsou založené na individuálním výběru konkrétních cenných papírů tak, aby výsledek odpovídal požadavkům každého jednotlivého klienta.

AGAINST INFLATION

Průměrná míra zhodnocení investovaných prostředků našich klientů překonávala inflaci během uplynulých 10 let až o 2,17% ročně.

MĚNOVÉ ZAJIŠTĚNÍ

Vaše investice dokážeme zajistit proti riziku znehodnocení vlivem pohybu kurzu české koruny. Díky tomu můžete investovat například v eurech nebo v amerických dolarech bez kurzového rizika.

STABILNÍ ZHODNOCENÍ

Individuální přístup a originální investiční řešení nám umožňuje zajistit Vám pravidelnou a stabilní výplatu úroků či realizovaných výnosů po celou dobu trvání investice.

Any questions?

Naší práci věříme

PŘEDSTAVENSTVO

TOMÁŠ A. MATĚJOVSKÝ

partner

ING. TOMÁŠ STRNAD, MBA

partner

ING. TOMÁŠ KRSIČKA, CFA

partner

ING. ŠTĚPÁN LACINA

partner

Aout Us

SPOLEČNOST ACCREDIO, A.S.

Accredio je největším nezávislým správcem aktiv v ČR v kategorii privátních osob, které mají k dispozici volné finanční prostředky v objemu převyšujícím 1mil. USD. Od svého založení v roce 2003 poskytujeme své služby především klientele z řad podnikatelů, manažerů a profesionálních sportovců.

Naší specializací je individuální správa finančního majetku a nezávislé finanční a investiční poradenství. Své služby poskytujeme ve spolupráci s privátními bankami sídlícími ve Švýcarsku, kde naši klienti mohou využít také podpory naší švýcarské pobočky.

Klienti nás vyhledávají zejména pro náš konzervativní investiční přístup. Zaměřujeme se na investiční strategie schopné generovat dlouhodobě udržitelné výnosy nad úrovní inflace. K tomu využíváme nejen naše mnohaleté profesní znalosti v oblasti investic do cenných papírů, ale také vysoce profesionální informační systémy.

Vzhledem k naší praxi a bohatým zkušenostem v oblasti bankovnictví se orientujeme především na spolupráci se švýcarskými privátními bankami.

Klienti nás vyhledávají zejména díky osobnímu přístupu a konzervativní strategii při správě aktiv.

Na českém trhu působí Accredio již od roku 2003.

Nepřehlédněte

O ČEM CHCEME INFORMOVAT

PÉČE ZATÍM PŘÍLIŠ NEPOZNANÁ

Článek v týdeníku Euro, leden 2005

TOP EXECUTION VENUES

Kapitálové nástroje, dluhopisy, měnové deriváty a další.

SENZACE ZA OKNEM

Článek v magazínu E8, listopad 2004